My Profile

Profile Avatar
Emelia
80 Stamford Road
Andover Down, NA Sp11 6es
Tonga
077 4534 9711 http://pilvoliposakcija114.soup.io/post/625789210/Post-riebal-nusiurbimas-chirurgijos-atk-rimas
Turėdamas 20 svarų riebalų, kuriuos atsikratė lipo, žmonės atrodo gerokai geresni, bet neišvengiami jokio saugumo nuo širdies ligų, taip pat diabetinių problemų, kurios atsiranda dėl to, kad prarandama tokia pat svorio dalis, kaip ir dietos planas. Pačios riebalinės rūgštys išsiveržiančios medžiagos nesukelia medžiagų apykaitos.
Viena iš priežasčių, kodėl galima ieškoti, gali būti ta, kad liposuction pašalina riebalus tik po oda, o svorio ir treniruotės sumažinamos tolesnės įmokos organuose ir viduje Pilvo sritis; Tokie indai laikomi papildomais nesaugiais.
Be to, nors lipo pašalina ultragarsinį Riebalu skaidymas kai kurie riebalų ląstelės, tai nesumažėja milijardai. Dieta mažina riebalų ląsteles, todėl jie mažiau linkę išleisti nesaugių medžiagų.
Lipo, kur gydytojai išskiria mažesnes riebalų dozes ir išskiria juos iš vakuumo, yra labiausiai paplitusi plastinės chirurgijos rūšis Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur per metus yra beveik 400 000 procedūrų. Daugelis pacientų yra moterys nuo 19 iki 50 metų.
Eksperimentas dr. Kleinui:
Eksperimentas sukėlė 15 moterų su antsvoriu, kurie turėjo didelio tūrio liposuction chirurgiją, kuri buvo išsiurbta iš 20 papildomų kilogramų riebalų pilvo srityje - beveik 20 Procentas jų kūno riebalų, 4 kartus didesnis nei paprastai pašalinamas. Chirurginė procedūra ištraukė riebalus tik po oda, o ne indai gerai pilvo srityje. Didelės apimties operacijos yra pavojingesni už įprastą pobūdį ir taip pat atstovauja tik 5 proc. Visų procedūrų visoje šalyje, tačiau jie vis dar yra tipiški, o kosmetikos chirurgai iš tiesų norėjo, kad pašalinus tiek daug riebalų, žmonės būtų sveikesni ir plonesni Ieško.
10-12 savaičių po chirurginių procedūrų, Dr. Klein komanda nustatė moterų aukštą kraujospūdį, taip pat jų cholesterolio, trigliceridų, cukraus, insulino, taip pat įvairių kitų medžiagų kiekį kraujyje, kurį riebalu nusiurbimas nustatė širdies ligų ir diabeto grėsmei.
Jie nerado jokių patobulinimų.
Kodėl?
1. Asmenims reikia sušlifuoti daug daugiau kalorijų nei jie sunaudoja.
2. Lipo pašalina mažiausiai pavojingą riebalų rūšį - poodinį sluoksnį po oda. (Dietos programos ir fizinis krūvis sparčiai mažina dar nesaugius riebalų kiekius, raumenų audinyje, kepenyse ir širdyse, šalia visceralinių riebalų, aptiktų pilvo srityje.)

3. Liposuction chirurgija nieko nedaro, kad sumažintų milijardus riebalų ląstelių, kurias ji palieka. Antsvorio žmonės turi daugiau ir didesnių riebalų ląstelių, palyginti su liesomis asmenimis. Tyrimai iš tikrųjų parodė, kad didesnės riebalų ląstelės yra daug aktyvesnės metabolizmo nei mažos, o taip pat labiau tikėtina, kad pavojingos medžiagos patenka į kraują.
Galų gale apie nebrangų lipą:. Įperkama liposuction chirurgija nėra Svorio problemų gydymas arba tinkamos dietos ir treniruotės pakeitimas. Be to, ji nesuteikia gerovės pranašumų palyginti su svorio netekimu ar pratybomis. Nurodykite įmanomą neigiamą poveikį ir komplikacijas, susijusias su chirurgija.
Jūs galėtumėte sužinoti dar daugiau informacijos apie dietos režimą, kuris mane naudojo čia:


Į eksperimentą buvo įtrauktos 15 nutukusių moterų, kurios Turėjo didelės apimties liposuction, iš kurios išsiurbta 20 papildomų kilogramų riebalų iš pilvo srities - beveik 20 procentų jų kūno riebalų, keturis kartus dažniausiai pašalinamo kiekio. Didelės apimties operacijos yra pavojingesnės, palyginti su įprastiniu pobūdžiu, ir sudaro beveik 5 proc. Visų procedūrų visoje šalyje, tačiau jos dažniausiai būna daug paplitusios, o specialistai tikėjosi, kad, pašalinus daug riebalų, žmonės bus sveikesni Taip pat plonesnis neišvaizdus.
Liposuction pašalina mažiausiai nesaugų riebalų rūšį - poodinį sluoksnį po oda. (Svorio netekimas ir fizinis krūvis greitai padeda sumažinti riebalų nuostolius, raumenų masę, širdį, kepenis, taip pat natūralius riebalus pilvo srityje).

Liposuction nėra nieko, kas sumažintų milijardus Riebalinių ląstelių ji palieka.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.